LM2940S-12/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM2940S-12/NOPB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2940S-12/NOPB
Beskrivelse
IC REG LINEAR 12V 1A TO263
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A TO-263 (DDPAK-3)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LM2940S-12/NOPB Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
10 mA
Emballasje
Rør
Strøm - forsyning (maks)
15 mA
Delestatus
Aktiv
PSRR
66dB (120Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet, Kortslutning
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
26V
Kapsling
TO-263-4, D2PAK (3 ledere + plate), TO-263AA
Spenning - utgang (min./fast)
12V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-263 (DDPAK-3)
Spenningsbortfall (maks)
1V ved 1A