CCG15-48-12S
DigiKeys produktnummer
285-CCG15-48-12S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CCG15-48-12S
Beskrivelse
DC DC CONVERTER 12V 15W
Detaljert beskrivelse
Isolert modul DC DC-omformere 1 Utgang 12V 1,3A 18V - 76V Inngang
EDA-/CAD-modeller
CCG15-48-12S Modeller
Kategori
Spenning - isolasjon
1.5 kV
Funksjoner
Justerbar utgang, fjernstyrt av/på, OCP
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Effektivitet
0,88
Antall utganger
1
Spenning - inngang (min)
18V
Størrelse/dimensjon
1,00" L x 1,00" B x 0,39" H (25,4mm x 25,4mm x 9,9mm)
Spenning - inngang (maks)
76V
Strøm - utgang (maks)
1,3A
Standardnummer
Effekt (watt)
15 W