LM2594M-3.3/NOPB
DigiKeys produktnummer
LM2594M-3.3/NOPB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LM2594M-3.3/NOPB
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 500MA 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 500mA 8-SOIC (0,154", 3,90mm bredde)
EDA-/CAD-modeller
LM2594M-3.3/NOPB Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
40V
Emballasje
Rør
Frekvens - omkobling
150kHz
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Spenning - inngang (min)
4,5V