TSW-107-14-G-D
DigiKeys produktnummer
SAM1052-07-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TSW-107-14-G-D
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 14 posisjon 0,100" (2,54mm)
EDA-/CAD-modeller
TSW-107-14-G-D Modeller
Kontaktlengde - innstikk
0,320" (8,13mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,110" (2,79mm)
Total kontaktlengde
0,530" (13,46mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Kontaktoverflate - paring
Gull
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
10,0µin (0,25µm)
Antall posisjoner
Kontaktoverflate - stolpe
Gull
Antall rader
2
Kontaktmateriale
Fosfor-bronse
Radavstand - innstikk
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Monteringstype
Kontaktoverflate-tykkelse - stolpe
3,00µin (0,076µm)
Ytterligere resurser
På lager: 88
Fabrikklager: 609
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 23,58000kr 23,58
10kr 20,03000kr 200,30
100kr 17,02200kr 1 702,20
500kr 15,19376kr 7 596,88
1 000kr 14,46891kr 14 468,91
5 000kr 12,91690kr 64 584,50
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 100POS 2.54MM
På lager: 1020
CONN HEADER VERT 98POS 2.54MM
På lager: 100
CONN HEADER VERT 96POS 2.54MM
På lager: 160
CONN HEADER VERT 94POS 2.54MM
På lager: 160
CONN HEADER VERT 92POS 2.54MM