ESD2CANFD24DBZRQ1
DigiKeys produktnummer
296-ESD2CANFD24DBZRQ1TR-ND - Tape og spole (TR)
296-ESD2CANFD24DBZRQ1CT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-ESD2CANFD24DBZRQ1DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ESD2CANFD24DBZRQ1
Detaljert beskrivelse
37V (typ.) Klemme 3,5A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ESD2CANFD24DBZRQ1 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
133W
Kapasitans ved frekvens
2.5pF ved 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TA)
Toveiskanaler
2
Grad
Bilteknikk
Spenning - reversspenning (Typ)
24V (maks)
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - gjennomslag (min)
35,5V
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
37V (typ.)
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3,5A (8/20µs)