ESD2CANFD24DBZR
DigiKeys produktnummer
296-ESD2CANFD24DBZRTR-ND - Tape og spole (TR)
296-ESD2CANFD24DBZRCT-ND - Båndavsnitt (CT)
296-ESD2CANFD24DBZRDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ESD2CANFD24DBZR
Detaljert beskrivelse
37V (typ.) Klemme 3,5A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23-3
Kategori
Effekt - toppuls
133W
Kapasitans ved frekvens
2.5pF ved 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
24V (maks)
Spenning - gjennomslag (min)
35,5V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
37V (typ.)
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3,5A (8/20µs)