BQ51003YFPR
DigiKeys produktnummer
296-39952-2-ND - Tape og spole (TR)
296-39952-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-39952-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BQ51003YFPR
Beskrivelse
IC WIRELESS PWR RCVR 28DSBGA
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Trådløs strømmottaker PMIC 28-DSBGA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BQ51003YFPR Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
4V – 10V
Produsent
Texas Instruments
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
28-XFBGA, DSBGA
Bruksområder
Trådløs strømmottaker
Leverandørens enhetsforpakning
28-DSBGA
Strøm - forsyning
500mA