BQ25101YFPR
DigiKeys produktnummer
296-39933-2-ND - Tape og spole (TR)
296-39933-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-39933-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BQ25101YFPR
Beskrivelse
IC BATT CHG LI-ION 1CELL 6DSBGA
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Lader IC Litium-ion/polymer 6-DSBGA
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BQ25101YFPR Modeller
Kategori
Ladestrøm - maks
250mA
Produsent
Texas Instruments
Batteripakkens spenning
4,2V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (maks)
6,45V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 125°C (TJ)