AMC1200TDWVRQ1
DigiKeys produktnummer
296-43899-2-ND - Tape og spole (TR)
296-43899-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-43899-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AMC1200TDWVRQ1
Beskrivelse
IC OPAMP ISOLATION 1 CIRC 8SOIC
Detaljert beskrivelse
Isolasjon Forsterkere 1 Kretser Differensiell 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AMC1200TDWVRQ1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang/kanal
20 mA
Produsent
Spenning - område (min)
2.7 V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - område (maks)
5.5 V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Forsterkertype
Grad
Bilteknikk
Antall kretser
1
Godkjenning
AEC-Q100
Utgangstype
Differensiell
Monteringstype
Overflatemontering
-3db båndbredde
100 kHz
Kapsling
8-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)
Spenning - inngang forskjøvet
200 µV
Leverandørens enhetsforpakning
8-SOIC
Strøm - forsyning
5,4mA