AMC1200EVM
DigiKeys produktnummer
296-29644-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AMC1200EVM
Beskrivelse
EVAL BOARD FOR AMC1200
Detaljert beskrivelse
AMC1200 1 - Enkel Kanaler per IC Isolasjon Evalueringskort for forsterker
Kategori
-3db båndbredde
100kHz
Produsent
Texas Instruments
Strøm - utgang/kanal
20mA
Emballasje
Boks
Strøm - forsyning (hoved-IC)
5,4mA
Delestatus
Aktiv
Voltage - Supply, Single/Dual (±)
2,7V – 5,5V