ADS1118IDGST
DigiKeys produktnummer
296-29207-2-ND - Tape og spole (TR)
296-29207-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-29207-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADS1118IDGST
Beskrivelse
IC ADC 16BIT 10-VSSOP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 Bit analog til digital omformer 2, 4 Inngang 1 Sigma-delta 10-VSSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADS1118IDGST Modeller
Kategori
Arkitektur
Sigma-delta
Produsent
Texas Instruments
Referansetype
Intern
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning, analog
2V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Spenning - forsyning, digital
2V – 5,5V
Antall bits
16
Funksjoner
PGA, Temperatursensor
Deteksjonshastighet (per sekund)
860
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall innganger
2, 4
Kapsling
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm bredde)