NMN0.50BK250
DigiKeys produktnummer
1030-NMN0.50BK250-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NMN0.50BK250
Beskrivelse
SLEEVING 0.5" ID POLY 250' BLACK
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Svart Polyamid-multifilament, halogenfri Flettet Isolerrør 0,500" (12,70mm) 250' (76,20m)
Kategori
Farge
Svart
Produsent
Techflex
Lengde
250' (76,20m)
Serie
Veggtykkelse
0,030" (0,76mm)
Emballasje
Spole
Driftstemperatur
-45°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Slitebeskyttelse
Slitefast og kuttbestandig
Type
Isolerrør
Væskebeskyttelse
Bensinbestandig, Fuktighetsbestandig
Type attributter
Flettet
Miljøbeskyttelse
UV-bestandig
Diameter - innsiden
0,500" (12,70mm)
Funksjoner
Kjemikaliefast, Vibrasjonsfast
Diameter - utsiden
0,560" (14,22mm)