NMN0.25BK500
DigiKeys produktnummer
1030-NMN0.25BK500-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
NMN0.25BK500
Beskrivelse
SLEEVING 0.250" ID POLY 500' BLK
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Svart Polyamid-multifilament, halogenfri Flettet Isolerrør 0,250" (6,35mm) 500' (152,40m)
Kategori
Farge
Svart
Produsent
Techflex
Lengde
500' (152,40m)
Serie
Veggtykkelse
0,030" (0,76mm)
Emballasje
Spole
Driftstemperatur
-45°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Slitebeskyttelse
Slitefast og kuttbestandig
Type
Isolerrør
Væskebeskyttelse
Bensinbestandig, Fuktighetsbestandig
Type attributter
Flettet
Miljøbeskyttelse
UV-bestandig
Diameter - innsiden
0,250" (6,35mm)
Funksjoner
Kjemikaliefast, Vibrasjonsfast
Diameter - utsiden
0,310" (7,87mm)