HTN0.25TB200
DigiKeys produktnummer
1030-HTN0.25TB200-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HTN0.25TB200
Beskrivelse
EXPAND SLEEV 1/4"X200' BLK/WHT
Detaljert beskrivelse
Hylse X 200' (60,96m) Svart, Hvit
Lengde
200' (60,96m)
Serie
Veggtykkelse
0,028" (0,71mm)
Driftstemperatur
-75°C – 150°C
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,250" (6,35mm)
Diameter - innsiden, utvidet
0,438" (11,13mm)