HTN0.25TB1000
DigiKeys produktnummer
1030-HTN0.25TB1000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HTN0.25TB1000
Beskrivelse
EXPAND SLEEV 1/4"X1000' BLK/WHT
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Hylse X 1000' (304,80m) Svart, Hvit
Kategori
Farge
Svart, Hvit
Produsent
Techflex
Lengde
1000' (304,80m)
Serie
Veggtykkelse
0,028" (0,71mm)
Emballasje
Spole
Driftstemperatur
-75°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Varmebeskyttelse
Flammehemmende, Varmebestandig
Type
Hylse
Slitebeskyttelse
Slitefast og kuttbestandig
Type attributter
Utvidbar
Væskebeskyttelse
Bensinbestandig
Diameter - innsiden, ikke utvidet
0,250" (6,35mm)
Funksjoner
Syrebestandig, Kjemikaliefast, Rent snitt, Selvslukkende, Løsemiddelbestandig
Diameter - innsiden, utvidet
0,438" (11,13mm)