TPL-15/12X31F er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Eaton - Electronics Division
På lager: 0
Datablad
15 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Boks 35mOhm ved 1kHz 1000 Hrs ved 85°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TPL-15/12X31F
DigiKeys produktnummer
2085-TPL-15/12X31F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TPL-15/12X31F
Beskrivelse
CAP 15F -10% +20% 2.7V T/H
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 85°C
Produsent
Tecate Group
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,209" (5,30mm)
Kapasitans
15 F
Størrelse/dimensjon
0,492" dia (12,50mm)
Toleranse
-10%, +20%
Høyde - sittende (maks)
1,299" (33,00mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
35mOhm ved 1kHz