HV1325-2R7156-R er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Würth Elektronik
På lager: 39
Datablad
15 F (EDLC) superkondensatorer 2.7 V Radial, Boks 30mOhm ved 100Hz 1000 Hrs ved 65°C
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HV1325-2R7156-R
DigiKeys produktnummer
283-HV1325-2R7156-R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HV1325-2R7156-R
Beskrivelse
CAP 15F -10% +30% 2.7V T/H
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Levetid ved temp.
1000 Hrs ved 65°C
Produsent
Eaton - Electronics Division
Terminaler
PC-pinner
Serie
Monteringstype
Gjennomgående hull
Emballasje
Bulk
Kapsling
Radial, Boks
Delestatus
Aktiv
Tilkoblingsmellomrom
0,197" (5,00mm)
Kapasitans
15 F
Størrelse/dimensjon
0,512" dia (13,00mm)
Toleranse
-10%, +30%
Høyde - sittende (maks)
1,118" (28,40mm)
Nominell spenning
2.7 V
Driftstemperatur
-40°C – 65°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
30mOhm ved 100Hz