TXM-433-LR_View2
TXM-433-LR
DigiKeys produktnummer
TXM-433-LR_-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TXM-433-LR
Beskrivelse
RF TX IC ASK/OOK 433MHZ 8SMD MOD
Produsentens standard leveringstid
32 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-sendere ASK, OOK 433MHz -4dBm – 4dBm 10kbps Utsparing Antenne 8-SMD-modul
Kategori
Effekt - utgang
-4dBm – 4dBm
Produsent
TE Connectivity Linx
Strøm - sender
8,5mA
Serie
Datagrensesnitt
Seriell
Emballasje
Rør
Antennekontakt
Utsparing
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,1V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
433MHz