AM-RT14-433P
DigiKeys produktnummer
AM-RT14-433P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
AM-RT14-433P
Beskrivelse
RF TRANSMITTER AM 433MHZ MODULE
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-sendere AM 433MHz 12dBm Antenne Modul
Kategori
Effekt - utgang
12dBm
Produsent
RF Solutions
Strøm - sender
8mA
Emballasje
Bulk
Forsyningsspenning
2V – 9V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-25°C – 80°C
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Monteringstype
Gjennomgående hull
Frekvens
433MHz