ANT-916-CW-HWR-RPS
DigiKeys produktnummer
ANT-916-CW-HWR-RPS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT-916-CW-HWR-RPS
Beskrivelse
RF ANT 916MHZ WHIP TILT RP-SMA
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
915MHz ISM, LoRa, Sensornettverk, SigFox Pisk, Helling RF-antenner 900MHz – 930MHz 1,2dBi RP-SMA hann Kontaktfeste
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT-916-CW-HWR-RPS Modeller
Kategori
Antennetype
Pisk, Helling
Produsent
TE Connectivity Linx
Serie
VSWR
2
Emballasje
Bulk
Forsterker
1,2dBi
Terminaler
RP-SMA hann
RF-familie/standard
Generell ISM
Monteringstype
Kontaktfeste
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
Høyde (maks)
5,591" (142,00mm)
Frekvens (midten/bånd)
915MHz
Bruksområder
ISM, LoRa, Sensornettverk, SigFox
Frekvensområde
900MHz – 930MHz