ANT-915-IPW1-RPS
DigiKeys produktnummer
343-ANT-915-IPW1-RPS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT-915-IPW1-RPS
Beskrivelse
RF ANT 915MHZ HINGED WHIP RPSMA
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
915MHz 802.11ah, HaLow, ISM, LoRaWAN, LPWA, Wi-Fi Pisk, Vipp/drei RF-antenner 902MHz – 930MHz 2,7dBi RP-SMA Kontaktfeste
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT-915-IPW1-RPS Modeller
Produsent
TE Connectivity Linx
VSWR
1,8
Serie
Returdemping
-10,9dB
Emballasje
Pose
Forsterker
2,7dBi
Delestatus
Aktiv
Effekt - maks
2 W
RF-familie/standard
Generell ISM
Terminaler
RP-SMA
Frekvensgruppe
UHF (300MHz – 1GHz)
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP67
Frekvens (midten/bånd)
915MHz
Monteringstype
Kontaktfeste
Frekvensområde
902MHz – 930MHz
Høyde (maks)
7,992" (203,00mm)