ANT-2.4-CW-RH-RPS
DigiKeys produktnummer
ANT-2.4-CW-RH-RPS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT-2.4-CW-RH-RPS
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ WHIP STR RP-SMA ML
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Pisk, Rett RF-antenner 2,39GHz – 2,49GHz -0,9dBi RP-SMA hann Kontaktfeste
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ANT-2.4-CW-RH-RPS Modeller
Kategori
Antennetype
Pisk, Rett
1
Serie
VSWR
2
Emballasje
Bulk
Forsterker
-0,9dBi
RF-familie/standard
802,15,4, Bluetooth, WiFi
Monteringstype
Kontaktfeste
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Høyde (maks)
1,063" (27,00mm)
Frekvens (midten/bånd)
2,4GHz
Bruksområder
Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
Frekvensområde
2,39GHz – 2,49GHz