ANT-2.4-CW-RAH-RPS
DigiKeys produktnummer
ANT-2.4-CW-RAH-RPS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ANT-2.4-CW-RAH-RPS
Beskrivelse
RF ANT 2.4GHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Pisk, Høyrevinklet RF-antenner 2,35GHz – 2,6GHz 1,6dBi RP-SMA hann Kontaktfeste
Kategori
Antennetype
Pisk, Høyrevinklet
Produsent
TE Connectivity Linx
Antal ringer
1
Serie
VSWR
2
Emballasje
Bulk
Forsterker
1,6dBi
Delestatus
Aktiv
Terminaler
RP-SMA hann
RF-familie/standard
802,15,4, Bluetooth, WiFi
Monteringstype
Kontaktfeste
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz)
Høyde (maks)
1,008" (25,60mm)
Frekvens (midten/bånd)
2,4GHz
Bruksområder
Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
Frekvensområde
2,35GHz – 2,6GHz