YFF18PH0J106MT00HE
DigiKeys produktnummer
445-YFF18PH0J106MT00HETR-ND - Tape og spole (TR)
445-YFF18PH0J106MT00HECT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-YFF18PH0J106MT00HEDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
YFF18PH0J106MT00HE
Beskrivelse
CAP FEEDTHRU 10UF 20% 6.3V 0603
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF Gjennomføring kondensatorer 6,3V 4 A 10mOhm 0603 (1608 metrisk), 4 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
YFF18PH0J106MT00HE Modeller
Kategori
Strøm
4 A
Produsent
TDK
DC-motstand (DCR) (maks)
10mOhm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Innsettingstap
40dB ved 90kHz – 1,8GHz
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
Gjennomføring
Kapsling
0603 (1608 metrisk), 4 PC Pad
Kapasitans
10 µF
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
±20%
Høyde (maks)
0,043" (1,10mm)
Nominell spenning
6,3V