ADP7102ACPZ-2.5-R7
DigiKeys produktnummer
ADP7102ACPZ-2.5-R7TR-ND - Tape og spole (TR)
ADP7102ACPZ-2.5-R7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
ADP7102ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADP7102ACPZ-2.5-R7
Beskrivelse
IC REG LIN 2.5V 300MA 8-LFCSP-WD
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 300mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ADP7102ACPZ-2.5-R7 Modeller
Kategori
Strøm - hvilestrøm (Iq)
900 µA
Produsent
Strøm - forsyning (maks)
1.4 mA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Styringsfunksjoner
Aktivere-funksjon, Power Good, underspenningssperre
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur, Omvendt polaritet
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
8-WFDFN-eksponert plate, CSP
Spenning - inngang (maks)
20V
Leverandørens enhetsforpakning
8-LFCSP-WD (3x3)
Spenning - utgang (min./fast)
2,5V