TFM322512ALMA3R3MTAA
DigiKeys produktnummer
445-TFM322512ALMA3R3MTAATR-ND - Tape og spole (TR)
445-TFM322512ALMA3R3MTAACT-ND - Båndavsnitt (CT)
445-TFM322512ALMA3R3MTAADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TFM322512ALMA3R3MTAA
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 2.3A 113 MOHM
Detaljert beskrivelse
3.3 µH Skjermet Tynn film Induktor 2.3 A 113mOhm maks 1210 (3225 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
TFM322512ALMA3R3MTAA Modeller
DC-motstand (DCR)
113mOhm maks
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Induktansfrekvens - test
1 MHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)
Strøm - metning (Isat)
2,5A