SRP3212A-3R3M
DigiKeys produktnummer
118-SRP3212A-3R3MTR-ND - Tape og spole (TR)
118-SRP3212A-3R3MCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-SRP3212A-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SRP3212A-3R3M
Beskrivelse
FIXED IND 3.3UH 3.1A 101 MOHM
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
3.3 µH Skjermet Induktor 3.1 A 101mOhm maks 1210 (3225 metrisk) Flatkabel
Kategori
Q ved frekv.
5 ved 100kHz
Produsent
Frekvens - selvresonant
28MHz
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Materiale - kjerne
Funksjoner
Flatkabel
Toleranse
±20%
Kapsling
1210 (3225 metrisk)
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Strøm - metning (Isat)
3,4A
Høyde - sittende (maks)
0,047" (1,20mm)
Skjerming
Skjermet
Baseproduktnummer
DC-motstand (DCR)
101mOhm maks