DFE322520FD-3R3M=P2 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | DFE322520FD-3R3M=P2 |
Beskrivelse | FIXED IND 3.3UH 2.3A 65 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 21 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 3.3 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 2.3 A 65mOhm maks 1210 (3225 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DFE322520FD-3R3M=P2 Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 65mOhm maks |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -40°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 1 MHz |
Type trommelkjerne, trådviklet | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling 1210 (3225 metrisk) |
Induktans | Leverandørens enhetsforpakning 1210 |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,079" (2,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 4,2A | Baseproduktnummer |