MMZ1005AFZ181VT000 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
TDK
På lager: 957
Datablad
180 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 150mA 1,6Ohm
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.