MMZ1005F181ET000 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MMZ1005F181ET000 |
Beskrivelse | FERRITE BEAD 180 OHM 0402 1LN |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 180 Ohms @ 100 MHz 1 Signallinje Ferritkuler og -brikker 0402 (1005 metrisk) 200mA 1,6Ohm |
Datablad | Datablad |
Kategori | Impedans ved frekvens 180 Ohms @ 100 MHz |
Produsent TDK | Nominell strøm (maks) 200mA |
Serie | DC-motstand (DCR) (maks) 1,6Ohm |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0402 (1005 metrisk) |
Filtertype Signallinje | Monteringstype Overflatemontering |
Antall linjer 1 | Størrelse/dimensjon 0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm) |