DPX205850DT-4054B1
DigiKeys produktnummer
445-181494-2-ND - Tape og spole (TR)
445-181494-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-181494-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DPX205850DT-4054B1
Beskrivelse
MULTILAYER DIPLEXER FOR 800 - 21
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-dipleks Diplekser 800MHz – 2,17GHz / 2,4GHz – 5,85GHz 0805 (2012 metrisk), 6 PC Pad
EDA-/CAD-modeller
DPX205850DT-4054B1 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Frekvensbånd (lav/høy)
800MHz – 2,17GHz / 2,4GHz – 5,85GHz