DPX205850DT-4152B2 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | DPX205850DT-4152B2 |
Beskrivelse | RF DIPLEXER 877MHZ/4.125GHZ 0805 |
Produsentens standard leveringstid | 10 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | RF-dipleks Diplekser 174MHz – 1,58GHz / 2,4GHz – 5,85GHz 0805 (2012 metrisk), 6 PC Pad |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | DPX205850DT-4152B2 Modeller |
Kategori | Frekvensbånd (lav/høy) 174MHz – 1,58GHz / 2,4GHz – 5,85GHz |