C1608C0G1H102G080AA
DigiKeys produktnummer
445-5377-2-ND - Tape og spole (TR)
445-5377-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-5377-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C1608C0G1H102G080AA
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 50V C0G 0603
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 pF ±2% 50V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C1608C0G1H102G080AA Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funksjoner
Lav ESL
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Toleranse
±2%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)