C1608C0G2A102G080AA
DigiKeys produktnummer
445-5381-2-ND - Tape og spole (TR)
445-5381-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-5381-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C1608C0G2A102G080AA
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G 0603
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 pF ±2% 100V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
C1608C0G2A102G080AA Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
±2%
Tykkelse (maks)
0,035" (0,90mm)