B32529C6103J289 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | B32529C6103J289 |
Beskrivelse | CAP FILM 10000PF 5% 400VDC RAD |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10000 pF Filmkondensatorer 200V 400V Polyester, Polyetylentereftalat (PET), Metallisert - stablet Radial |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | B32529C6103J289 Modeller |
Kategori | Dielektrisk materiale |
Produsent | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Serie | Monteringstype Gjennomgående hull |
Emballasje Båndavsnitt (CT) Tape og boks (TB) | Kapsling |
Delestatus Ikke for nye utførelser | Størrelse/dimensjon 0,283" L x 0,118" B (7,20mm x 3,00mm) |
Kapasitans | Høyde - sittende (maks) 0,256" (6,50mm) |
Toleranse ±5% | Terminaler PC-pinner |
Nominell spenning - AC (vekselstrøm) 200V | Tilkoblingsmellomrom 0,197" (5,00mm) |
Nominell spenning - DC (vekselstrøm) 400V | Bruksområder Bilindustri; EMI, RFI-demping |