AVR-M2012C390KT6AB
DigiKeys produktnummer
445-2549-2-ND - Tape og spole (TR)
445-2549-1-ND - Båndavsnitt (CT)
445-2549-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AVR-M2012C390KT6AB
Beskrivelse
VARISTOR 39V 100A 0805
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
39 V 100 A Varistor 1 Kretser Overflatemontering, MLCV 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AVR-M2012C390KT6AB Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Strøm - strømstøt
100 A
Produsent
TDK
Energi
0,3J
Serie
Antall kretser
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved frekvens
430 pF @ 1 kHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Maksimal DC-volt
28 V
Grad
Bilteknikk
Varistorspenning (min)
35 V
Godkjenning
AEC-Q200
Varistorspenning (Typ)
39 V
Monteringstype
Overflatemontering, MLCV
Varistorspenning (maks)
43 V