PIC18F2480-I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC18F2480-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC18F2480-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 18F Mikrostyringer IC 8-bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-QFN (6x6)
EDA-/CAD-modeller
PIC18F2480-I/ML Modeller
RAM-størrelse
768 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,2V – 5,5V
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
40MHz