ZPSA40-28
DigiKeys produktnummer
285-1836-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZPSA40-28
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 28V 40W
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Åpen ramme AC-DC-omformere 1 Utgang 28V 90 – 264VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ZPSA40-28 Modeller
Kategori
Effekt (watt)
Produsent
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Effektivitet
86%
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
0°C – 70°C
Type
Åpen ramme
Monteringstype
Chassismontering
Antall utganger
1
Størrelse/dimensjon
4,00" L x 2,00" B x 1,07" H (101,6mm x 50,8mm x 27,1mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE
Spenning - utgang 1
28V
Minimum last som kreves
Ingen
Strøm - utgang 1
1.43 A