RWS300B-24/R
DigiKeys produktnummer
285-RWS300B-24/R-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RWS300B-24/R
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 24V 300W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 24V 85 – 265VAC Inngang
EDA-/CAD-modeller
RWS300B-24/R Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med effektreduksjon)
Type
Kapslet
Funksjoner
Justerbar utgang, Kan brukes med DC-inngang, Lastfordeling, Fjernstyrt av/på, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Størrelse/dimensjon
6,70" L x 4,02" B x 1,61" H (170,0mm x 102,0mm x 41,0mm)
Spenning - utgang 1
24V
Strøm - utgang 1
12.5 A