HWS50A-12/RA
HWS50A-12/RA
HWS50A-12/RA
DigiKeys produktnummer
285-HWS50A-12/RA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
HWS50A-12/RA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 85 – 264VAC, 120 – 370VDC Inngang
EDA-/CAD-modeller
HWS50A-12/RA Modeller
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
85%
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Justerbar utgang, Fjernstyrt av/på, Universalinngang
Spenning - inngang
85 – 264VAC, 120 – 370VDC
Størrelse/dimensjon
4,72" L x 3,23" B x 1,24" H (120,0mm x 82,0mm x 31,5mm)
Spenning - utgang 1
12V
Strøm - utgang 1
4.3 A