PFE500F-12/T er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
TDK-Lambda
På lager: 4
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 42A 85 – 265VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
PFE500F-12/T
DigiKeys produktnummer
285-PFE500F-12/T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE500F-12/T
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PFE500F-12/T Modeller
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
83%
Emballasje
Brett
Kapsling
17-DIP-modul, full-brick
Størrelse/dimensjon
4,80" L x 2,76" B x 0,50" H (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Godkjenningsbyrå
CE, cULus
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
48mV
Strøm - utgang (maks)
42A
Belastningsregulering
48mV
Effekt (watt)
500 W