PFE500F-12
DigiKeys produktnummer
285-1801-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PFE500F-12
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 500W
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 12V 42A 85 – 265VAC Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PFE500F-12 Modeller
Kategori
Funksjoner
Fjernstyrt av/på, Universalinngang
Produsent
TDK-Lambda
Driftstemperatur
-40°C – 100°C (med effektminskning)
Serie
Effektivitet
83%
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Kapsling
17-DIP-modul, full-brick
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
4,80" L x 2,76" B x 0,50" H (122,0mm x 70,0mm x 12,7mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CE, cULus
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Spenning - utgang 1
12V
Linjeregulering
48mV
Strøm - utgang (maks)
42A
Belastningsregulering
48mV
Effekt (watt)
500 W