PF500A-360 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
TDK-Lambda
På lager: 0
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 360V 1,4A 85 – 265VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
Why Thermocouple A Power Supply?
PF500A-360
DigiKeys produktnummer
285-1492-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PF500A-360
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 360V 500W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PF500A-360 Modeller
Kategori
Funksjoner
Universalinngang
Produsent
TDK-Lambda
Driftstemperatur
-20°C – 85°C (med effektreduksjon)
Serie
Effektivitet
95%
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Utdatert
Kapsling
10-DIP-modul
Type
Kapslet
Størrelse/dimensjon
3,27" L x 3,39" B x 0,16" H (83,0mm x 86,0mm x 4,0mm)
Antall utganger
1
Godkjenningsbyrå
CE, cULus
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Standardnummer
60950-1; 62368-1
Spenning - utgang 1
360V
Linjeregulering
5V
Strøm - utgang (maks)
1,4A
Belastningsregulering
10V
Effekt (watt)
500 W