PF1500B-360 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Kapslet AC-DC-omformere 1 Utgang 360V 2,8A 85 – 265VAC Inngang
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
TDK-Lambda PF-B Series
PF1500B-360
DigiKeys produktnummer
285-PF1500B-360-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PF1500B-360
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 360V 1.008KW
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
PF1500B-360 Modeller
Kategori
Funksjoner
Justerbar utgang, bæreplate, fjernstyrt av/på, fjernanalyse, universalinngang
Driftstemperatur
-40°C – 100°C
Serie
Effektivitet
96,5%
Delestatus
Aktiv
Kapsling
Full teglstein
Størrelse/dimensjon
4,60" L x 2,40" B x 0,50" H (116,8mm x 61,0mm x 12,7mm)
Godkjenningsbyrå
CE, CSA, IEC, UKCA, UL
Spenning - inngang
85 – 265VAC
Standardnummer
Spenning - utgang 1
360V
Linjeregulering
5V
Strøm - utgang (maks)
2,8A
Belastningsregulering
10V
Effekt (watt)
1.008 kW