FQA020ADC-N07-S
DigiKeys produktnummer
FQA020ADC-N07-S-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FQA020ADC-N07-S
Beskrivelse
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
DC EMC/EMI Linjefilter 20 A AC Enkelttrinn PC-pinner
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FQA020ADC-N07-S Modeller
Kategori
Spenning - nominell DC
40V
Produsent
TDK-Lambda
Strøm
20 A
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Brett
Driftstemperatur
-40°C – 115°C