PCM1H121MCL2GS
DigiKeys produktnummer
PCM1H121MCL2GTR-ND - Tape og spole (TR)
493-PCM1H121MCL2GSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
493-PCM1H121MCL2GSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PCM1H121MCL2GS
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 120UF 20% 50V SMD
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
120 µF 50 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 25mOhm 8000 Hrs ved 125°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Nichicon
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
125 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.5 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,315" dia (8,00mm)
Kapasitans
120 µF
Høyde - sittende (maks)
0,488" (12,40mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,327" L x 0,327" B (8,30mm x 8,30mm)
Nominell spenning
50 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
8000 Hrs ved 125°C