DTM165PW480C
DigiKeys produktnummer
285-2408-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DTM165PW480C
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 165W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48V 165 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Kategori
Effekt (watt)
165 W
Produsent
TDK-Lambda
Bruksområder
Medisinteknikk
Serie
Effektivitet
Nivå V
Emballasje
Boks
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Utgangskontakt
Strøm-DIN, 4 pinner
Region-bruk
Internasjonal
Ledningslengde
41,34" (1,05m)
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Størrelse/dimensjon
6,69" L x 3,35" B x 1,73" H (170,0mm x 85,0mm x 44,0mm)
Spenning - inngang
90 – 264VAC
Godkjenningsbyrå
CE
Utgangsspenning
48V
Vekt
1,8 pund (816,5 g)
Strøm - utgang (maks)
3,44A