GST160A48-R7B
DigiKeys produktnummer
1866-2048-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
GST160A48-R7B
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 160W
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48V 160 W AC/DC Ekstern Bordversjon (klasse I) Adapter Ledning (selges separat) Inngang
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GST160A48-R7B Modeller
Kategori
Effekt (watt)
160 W
Produsent
MEAN WELL USA Inc.
Strømforbruk uten belastning
150mW (maks)
Serie
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Emballasje
Boks
Effektivitet
Nivå VI
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-30°C – 70°C
Region-bruk
Internasjonal
Utgangskontakt
Strøm-DIN, 4 pinner
Skjema
Bordversjon (klasse I)
Ledningslengde
47,2" (1,20m)
Inngangstype
Ledning (selges separat)
Inngangskontakt
IEC 320-C14
Spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
6,89" L x 2,83" B x 1,38" H (175,0mm x 72,0mm x 35,0mm)
Utgangsspenning
48V
Godkjenningsbyrå
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Strøm - utgang (maks)
3,34A