DSP100-12
DigiKeys produktnummer
285-1221-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSP100-12
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 100W
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 6A
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DSP100-12 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
6A
Produsent
TDK-Lambda
Effekt (watt)
100W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Emballasje
Bulk
Bruksområder
ITE (kommersiell)
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Effektivitet
82%
Inngangstype
AC eller DC
Driftstemperatur
-25°C – 71°C (med effektminskning)
Antall utganger
1
Funksjoner
Justerbar utgang, Universalinngang
AC-spenning - inngang
90 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,19" L x 3,54" B x 3,58" H (55,6mm x 89,9mm x 90,9mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
Godkjenningsbyrå
CE
DC-spenning - inngang (maks)
370V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
12V