DRL10-12-1
DigiKeys produktnummer
285-2643-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DRL10-12-1
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 10W
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AC eller DC Strømforsyning på DIN-skinne 1 Utgang 12V 840mA
EDA-/CAD-modeller
DRL10-12-1 Modeller
Kategori
Strøm - utgang (maks)
840mA
Effekt (watt)
10W
Serie
Spenning - isolasjon
3 kV
Effektivitet
85%
Driftstemperatur
-20°C – 71°C (med effektreduksjon)
Funksjoner
Universalinngang
AC-spenning - inngang
85 – 264VAC
Størrelse/dimensjon
2,19" L x 0,71" B x 3,58" H (55,6mm x 18,0mm x 91,0mm)
DC-spenning - inngang (min)
120V
DC-spenning - inngang (maks)
373V
Baseproduktnummer
Spenning - utgang 1
12V